Kurallar..


1- Konu açmadan once arama butonuna tıklayıp daha önceden açılıp açılmadığını kontrol ediniz.

2- Siyaset ile ilgili konuların açılması..Ve bu tür konuların yartışılması kesinlikle yasaktır..

3- Forum oyunu tarzında konular açmak yasaktır.(bir üsttekine sarkı hediye etme , avatarına puan verme vs..) Gibi...

4- Anket içeren konular muhabbet bölümüne açılmamalıdır.

5- Konu içerisinde flood yapmak yasaktır. Mesajınıza eklemek istediginiz bir şey varsa editleyerek duzeltiniz.

6- Açtığınız konuların daha önceden açılmış konularla aynı içeriği paylasmamasına dikkat ediniz...Eğer aynı içerikli konu tespit edilirse silinecektir..

7- Yardım amaçlı konular,Soru sormak amaçlı açılan Konular Forum hakkında bölümüne uygun olduğu için silinecektir.

8- Konu başlığı garip harflerden oluşuyorsa ( g yerine q çok yerine chok vs..) gibi ne olursa olsun konu silinecektir.

9- Yapacagınız muhabbet hangi konu adı altındaysa o konunun dısına cıkmasın ve uyelerle ikili polemige girmeyiniz.

10- Konu içerisinde polemik ortamı yaratan kadar bu polemiğe katılanlarda suçlu sayılır..Böyle bir durumda butonuna tıklayarak konuyu veya msj ı rapor edebilirsiniz..Bu taktirde gereken neyse yapılır..

11- Konu içerisinde aynı şekilde küfür argo kelime aşağılayıcı renjide edici vs.. gibi konusmalar yasaktır ilgili üyenin şikayeti halinde forumdan uzaklaştırılırsınız..

12- Konu başlıkları içerikle ilgili ve açıklayıcı olmalıdır. "Bir bakın...", " Ben çok beğendim.." , " İçeri girin ..." , "Hahahaha...", "Vay be.." gibi konu başlıkları koymak saçma olmasının yanı sıra uygun da değildir. Bu tür konular ya silinr, ya da konu başlığı değiştirilir.

13- Herhangi bir sebepten dolayı silinen veya kilitlenen konuyla ilgili bir sorununuz varsa o bolumun yetkilisiyle irtibata geçin..
Forum hakkında veya herhangi bir bölümde silinen konunuz için ayrı bi konu açmak birşey değiştirmeyecektir..Bu bolumde konu acan ve msj yazan herkes bu kuralları okumus sayılır...Silinen Konuların Sebebleri..


Arkadaşlar bir çoğunuz silinen konulardan dolayı şikayetçisiniz..Ama konuların silinme sebebleri çok belirgin..Ben burda bir kez daha silinen konuların ne bağlamda silindiğini size anlatmak istedim..Aklınızdaki soru işaretlerini giderebiliriz umarım..


- Silinen konu muhabbet içerikliyse,
- Daha önceden açılan bir konuyla aynı veya başlık farkı varsa,
- Konunun içeriği bir anlam taşımıyorsa,
- Fazla ilgi görmemiş ve içerisinde kurallara aykırı msj bildirimi olmuşsa,
- Konu içeriği sadece bir sorudan bir cümleden oluşluşması silinme sebeblerinden başlıcaları..Vs..


Ama Silinmeyecek ilgi görecek konular Hayat dair hikayeler içerisinden ders alacağımız, Bizi Düşündürecek Hayatın gerçeklerini yansıtan içerikli konular olacaktır..Geyik muhabbet içerikli konuları az da olsa bırakıp bu gibi konulara ilgi göstermemiz daha anlamlı bir bölüm olmasına sebeb olucaktır.. Bu benim görüşüm..

İlginiz İçin Şimdiden Teşekkür Ederim Arkadaşlar..Umarım Daha Sağlıklı Daha Düzgün Daha Anlamlı Bir Muhabbet Bölümüne Sahip Oluruz..Not : Sorularınız Önerileriniz Ve İStekleriniz İçin Konuyu Bir Süre Açık Tutuyorum.. İlgili Soru Ve Görüşlerinizi Bu Konu Altında Bizile Paylaşa Bilirsiniz..
İyi Forumlar,,İyi Paylaşımlar...