"Grand Yazıcı Otel Bilgileri ..."

Oda Özellikleri:

Grand Yazıcı Otel Uludağ'da 1 royal suite, 4 corner suite, 9 junior suite, 13 bağlantılı suite, 223 standart oda olmak üzere toplam 250 oda mevcuttur. Tüm odalarda banyo – duş – wc, fön makinası, makyaj aynası, minibar, satelite TV, direkt telefon, merkezi ısıtma sistemi ve kasa bulunmaktadır.

Otel Özellikleri:

Grand Yazıcı Otel Uludağ 6 adet toplantı salonu kapasitesine
sahip olup toplantı salonları, teknik ekipmanları, servis ve hizmet anlayışı ile kongre-seminer turizminde tüm ihtiyaçları karşılayacak niteliklere sahiptir. Barbekü, mangal, trekking paintball, yamaç paraşütü, atv safari, atlı spor, kapalı yüzme havuzu, sauna, Türk ve Fin hamamı, fitness center, güzellik salonu, alışveriş merkezi, oyun salonu ve çeşitli cafe ve barlarımızla tüm ihtiyaçlara hizmet verebilmekteyiz.


Aktiviteler:

Grand Yazıcı Otel Uludağ'da kapalı ısıtmalı yüzme havuzu, solaryum, masaj, basketbol, voleybol, mini futbol, tavla, oyun kağıdı, okey, bilardo, langırt, hokey, otelin arka bahçesinde açık alanda gündüz ve gece müzikli, sıcak şarap partileri, siema geceleri, yamaç paraşütü, dağ bisikleti, kayak – snowboard – snowpark, buzul tırmanma platformu ve tırmanma duvarı aktiviteleri hizmetinize sunulmaktadır.