Türkiye'deki ilk saç modelleri sitesi olan sacmodtamamen yenilenen modelleri ile huzurlarınızdadır... Uzun zamandır sizlerle olan birlikteliğimizin, güncel modeller ve yeni bilgilerle sıkı bir şekilde devam edeceğine inanıyoruz.

Bayan olsun, erkek olsun güne başlayan her modern insan saçı ile ilgilenir. En azından saçını tarar ve evinden öyle çıkar. Söz konusu özel bir gün olduğunda saça gösterilen özen de artar. Hele bu özel gün evlilik gününüz ise, gösterilecek özen en üst düzeye çıkar. Bir düşünün, torunlarınız sizin evlilik resimlerinize bakarlarken kimbilir neler düşünecekler? Her şeyiniz için bir yorumda bulunurlarken saçınız da bu yorumlardan nasibini alacaktır. Belki saç modelinizi çok demode bulacaklar, belki de yıllar sonra saçınız tekrar moda olmuş olacak. Her ne olursa olsun, saçınızın bu özel günde mükemmel olması gerektiğini hepimiz biliyoruz.

Bayanların saç konusunda çok daha titiz olduğu bir gerçektir. Özellikle de mezuniyet, nişan, düğün gibi çok özel günlerinde bayanlar; model ve kuaför seçimlerinde zor karar verirler, ince eleyip sık dokurlar.


Sitemiz, saç modelleri konusunda ziyaretçilerimize yardımcı olabilmek amacıyla 2,000'e yakın saç resimleri arşivi barındırmaktadır. Bu saç resimleri, sayfamızın en üstündeki hareketli menümüzde göreceğiniz gibi ilk önce bayan saç modelleri ve erkek saç modelleri olarak ikiye ayrılmış, daha sonra bunlar da kendi içlerinde kısa saç modelleri, orta saç modelleri, uzun saç modelleri gibi alt albümlere ayrılmıştır. Gelin başı modelleri ve gelin topuzu modelleri ise özel albümlerinde yer almıştır. Dünyaca ünlü yıldızların saç modelleri hakkında da fikir sahibi olmak için sizi yıldızlar saç modelleri albümümüze davet ediyoruz.