2010 LC Waikiki Erkek Koleksiyonu
LC Waikiki Erkek Koleksiyonu - LC Waikiki 2010 Erkek KoleksiyonuLc Waikiki gerek fiyatlarıyla olsun gerek ürün kalitesi olsun bunca senedir hem erkek koleksiyonlarında, hem bayan koleksiyonlarında hem de çocuk koleksiyonlarında oldukça öne çıkmış bir marka. LCW 2010 yılında da dikkatleri üzerine toplamaya devam edeceğe benziyor.

Bu Sonbahar’da erkeklere rahatlık ve şıklığı bir arada sunan LC Waikiki 2010 Sonbahar-Kış Erkek Koleksiyonunda dört mevsimden de izler bulunmakta.


LC Waikiki 2010 Erkek Kazak Modelleri

Sezonun hem erkeklerde hem de bayanlarda çok moda olan ekose gömlekleri LC Waikiki 2010 Sonbahar Erkek Koleksiyonu’nda da ön plana çıkmış. Soğuk kış günleri için hazırlanmış olan bu LC Waikiki 2010 Sonbahar Erkek Koleksiyonunda soluk olmamakla beraber yaza göre daha koyu renkler tercih edilmiş. Bu renkler ağırlıklı olarak siyah, lila, beyaz, mor, koyu mavi, bej, kahverengi gibi renkler olmuş. Hem şehir gardrobu hem de ofis gardrobu olarak sunulan LC Waikiki 2010 Sonbahar Erkek Koleksiyonu gerçekten çok erkeksi ve şık olmuş.


LC Waikiki 2010 Erkek Gömlek Modelleri


LC Waikiki Erkek Ekose Gömlek Modelleri

Dar çizgili ve ince tuşeli gömlek yakalı kazaklar, hırkalar erkeklerin vazgeçilmezlerinden olmaya devam ediyor. Yine aynı şekilde trençkotlar, sade kesimli kot pantolonlar, yelekler ve montlar LC Waikiki 2010 Sonbahar Erkek Koleksiyonunun ve erkeklerin vazgeçilmezlerinden.


LC Waikiki 2010 Erkek Mont Modelleri