Takım elbise üreticileri arasında yıllardır marka olmayı başarmış ve bunu tarzıyla da bütünleştirmeye başaran Kiğılı, 2010 erkek koleksiyonunu tanıttı.

Renk konusunda sınır tanımayan üretici, açık tonlardan koyu tonlara kadar koleksiyonunda birçok renge yer veriyor. Kesim konusunda da değişik varyasyonlara sahip koleksiyon içerisinde spor modellerden, klasik kesimlere kadar birçok model mevcut. Özellikle yün içerikli kumaşlardan oluşan modeller bu koleksiyonda daha da göze çarpıyor.
Kiğılı Takım Elbise Modelleri


Eskinin modası haline gelmiş kırçıllı kumaşlar son dönemlerde moda haline gelmekle birlikte, bu kışın da koleksiyonlarına birçok üretici tarafından katılmaya başlandı.

Sportif modeller arasında açık renklerin yoğunluğu daha fazla. Birçok model belli belirsiz karelerle süslenmiş. Bu, elbisenin ciddiyet dengesini bozmazken, daha genç kesime hitap edecek kadar da sportif durmayı amaçlamış.

2010 Kiğılı Kış koleksiyonuna baktığımızda kahvenin haer türlü tonunu görebiliyoruz. Renk tonları arasındaki geçişler çok yumuşak kalırken, değişik modeller arasındaki fark kumaş türüyle sağlanıyor. Kış koleksiyonlarında görmeye alışık olduğumuz monoton hava, Kiğılı’nın 2010 koleksiyonuyla sağladığı renk ve desen çeşitliliğiyle yerini daha sportif bir koleksiyona bırakıyor.__________________