Özel Çınar Bakım Merkezi; 19 yaş üstündeki (üst yaş sınırı olmaksızın) kadın-erkek tüm BEDENSEL-ZİHİNSEL özürlülere ve tüm Alzheimer, Parkinson, Demans gibi yaşlılığa bağlı, bedensel faaliyetlerini yerine getiremeyen hastalarımıza 7 gün 24 saat hizmet vermek için kurulmuş bir bakım merkezidir.
AYRICALIĞIMIZ ; Türkiye genelinde sadece bakıma yönelik; (uzman bir sağlık ve bakım personeli eşliğinde) bedensel ve zihinsel özürlü vatandaşlarımıza hizmet verecek olan İLK bakım merkezi olmasıdır.
Ayrıca merkezimizin kurucularından Sn. Bahadır SİLİFKE Kasev Vakfı'nın (Kadıköy Sağlık Eğitim Merkezi Vakfı) Tuzla'da Bulunan huzurevi ve bakımevinin 6 sene işletme müdürlüğünü yapmıştır. 30 Seneye yakın çeşitli sivil toplum kuruluşlarında görev yapan Bahadır SİLİFKE halen Özel Huzurevleri, Bakımevleri, Dinlenme evleri Dayanışma Derneği Kurucu Başkanıdır.

Bu sıcak, güvenilir, uzman ve sorumluluğunun bilincinde olan kadromuzla tanışmak için ve binamızı görmek için hepinizi merkezimize davet ediyoruz. GELİN ve KENDİNİZ KARAR VERİN.


Siz bize sevdiklerinizin hayatlarını emanet ediyorsunuz. Görevimiz bu önemli sorumluluğu layıkıyla yerine getirmek…