19 yaş üstündeki fiziksel,zihinsel ve ruhsal engeli olup ALZHEİMER, PARKİNSON, DEMANS, İNME (felç) gibi nörolojik hastalıkların yanı sıra Ruhsal Hastalıkları olan ŞİZOFRENİ, PSİKOZ, BİPOLAR BOZUKLUKLARI, olan tedavi takibi zorunlu hastalıklarda , bedensel grup olarak adlandırdığımız yatağa bağımlı ,inme (felç), kalça kırığı, yaşlanmaya bağlı ve ya travmaya bağlı olarak ikinci şahsın bakımına muhtaç kişilere hizmet vermekteyiz.

Hastalarımızın yaşlarına, hastalıklarına, cinsiyetlerine göre ayrı binalarda ve bakım hastalarında katlarını ayırıp kişisel özelliklerini dikkate alarak 7 gün 24 saat kaliteli hizmet vermek için kurulmuş bir bakım merkezidir.

Merkezimiz ; Lara –Fener Şubemiz yaşla gelen hastalıklara, yaşlılara , Mevlana Şubemiz zihinsel ve ruhsal ( kadın ve erkek ayrı 2 bina ) hastalara , Konyaatlı Şubemiz bedensel gruba,öz bakımını yapamayan , yardımla yürüyen hastalarımıza cinsiyetlerine göre katlara ayrılmıştır.

Merkezimiz 3 şubede 347 yatak kapasiteye sahip olup 150 profesyonel personelle hizmet vermektedir.

Anlaşmalı olduğumuz Özel Tıp Merkezi, Bakım merkezimizde kalan bakıma muhtaç bireylerin hastalıkları veya engelleriyle ilgili olarak ihtiyaç duydukları tüm branşlarda uzman doktorlarıyla ve ambulansıyla 24 saat hizmet vermektedir.

Hangi yaşta olursa olsun bireyin yararını ve değerini her şeyin üstünde tutan, güler yüzlü ve samimiyeti ile hasta haklarının farkında olup, Onlara saygı duyan, ekip çalışmasına önem verip, sorumluluk bilinci ile çalışmayı ilke edinen bir kuruluş olan Özel Mukaddes Aksoy Bakım Merkezi hasta, yaşlı yada engelliniz huzurlu bir ortam sunmaktadır.

Doktor
Hemşire,
Psikolog,
Sosyal hizmet uzmanı,
Hasta bakıcı,
Diyet uzmanı,
Güvenlik görevlisi,

Uzaktan kumandalı 5 fonksiyonlu yataklar,
Hemşire çağırma zili,
Asansörlü bina
Tekerlekli sandalyeler,
Odalarda TV,
Klima,
Buzdolabı,

Telsiz telefon,
Tek, iki ve üç kişilik oda alternatifleri,
Aktivite odaları,
TV salonları
Çok amaçlı toplantı salonları,
Geniş bahçe imkanı,
Yeterli ve dengeli beslenme Günde 4 öğün en az 3 çeşit yemek (İster odada, isterse yemek salonunda yeme imkanı)
Anlaşmalı
Özel Tıp Merkezleri
Uzman Hekimler
Özel Ambulans Hizmeti