Değerli Mirbotan üyeleri;
Demolarınızı yayımlarken lütfen aşağıdaki konulara özen gösteriniz;

-Yayımladığınız demoların teknik detaylarını bizlerle paylaşınız.(Hangi cihazla yapıldı? FL,Cubase gibi programlar veya md üzerine okumalarda dahildir.)Unutmayınız bu foruma üye olan kişilerin çoğu müzisyen veya müzikle alakalı insanlardır.Birbirimizden öğrenecek çok şeyimiz var...

-Yayımlanacak demolarınızla ilgili her türlü yoruma lütfen açık olunuz.Eğer eleştiriye tahammülünüz yoksa demonuzu bizlerle paylaşmanıza zaten gerek yok.

-İnternet ortamında yazıştığınız kişilerin gerçekte kim olduğunu bilemezsiniz.Amatörde olsa herkesin fikrine saygı duymalısınız.

-Konu başlığı seçerken iddialı sözcükler seçmeyiniz(muhteşem intro,böylesini gördün mü v.b...)Bırakın ona dinleyenler karar versin.

-Demo yayımlama konusunda devamlılık sağlamayı düşünen arkadaşlar; lütfen konularınızı tek başlık altında toplamaya çalışınız.(ChordSolo Çalışmaları,demoları v.b).

-Demonuzu yayımladıktan sonra ortadan kaybolmayınız.

-Eleştiri yaparken bence,bana göre gibi kelimeler kullanınız.Eleştirinizi kendinize göre yapınız, özellikle amatör ruhla paylaşımlarını sunan arkadaşlarımızı kırmayınız.

-Mesajlarınızı yazarken dilimizi düzgün kullanmaya özen gösteriniz.

-Demonuzu zshare,4share,box.net,fileden.com gibi indirmeden dinleyeceğiz sitelere upload ediniz.Malumunuz kotalı kullanıcılarımız var...

-Daha evvel yayımlanan demoları dinlemek veya indirmek istediğinizde lütfen ilk mesajın tarihine gözatınız. 2 sene evvel yayımlanmış bir konu için "link öldü, ne biçim paylaşım bu" gibi yorumlar gereksizdir.

Saygılar