Huzurun Erişildiği Heybeliada Otelleri


Maviyle yeşilin hakim olduğu bu muhteşem doğanın tadını çıkarabilmek, metropol şehirlerinin gürültüsünden uzak durmak istiyorsanız, heybetli görüntüsü ve farklı konseptleriyle ilgi çekici Heybeliada otel ve pansiyonları hizmetinizdedir.
Coğrafi konumu ve tarihiyle vazgeçilmez adalar arasında yer alan Heybeliada da konaklamak aslında diğer otellere nazaran çok daha uygun.Her kesime ve her bütçeye hitap eden otel ve pansiyonlar, misafirlerin bütün gereksinimlerini karşılayacak donanımlara sahip olmakla beraber rahatlığınıza da önem veriyor.
Heybeliada'da geçirdiğiniz bir günün sonunda aklınıza gelecek tek şey: Huzur. Bunu adanın her köşesinde hissedebiliyorsunuz. İşte bu yüzden Heybeli***8217;den ayrılmayı göze alamıyor insan.
Hafta sonları için güzel bir kaçamak yapmak isterseniz eğer, ekonomik fiyatlar dahilinde Heybeliada otel ve pansiyonları her mevsim hizmetinizdedir.
Biraz huzura ve dinlenmeye mi ihtiyacınız var, Heybeli ada da sizler için en iyi konforları sağlayan konaklamalar bulunmaktadır.
Heybeliada Otelleri En ucuz Fiyatlarıyla

Sizlerin de bildiği gibi beş yıldızlı otellere maalesef bütçe dayanmıyor. Hemen yanı başınızdaki İstanbul'un incisi Heybeliada birbirinden özel fırsatları sizlere sunuyor.
Heybeliada otellerinde sizlere beş yıldızlı otellerin konforunu sağlamakla beraber elinizi cebinize rahatça atabileceğiniz ücretleri sunuyorlar. Prens adalarının en büyük 2. Adası Heybeliada da doğayla baş başa bir tatil geçirmeniz için fiyatlar sizleri tatmin edici niteliktedir.
Heybeliada da konaklama fiyatlarının en uygun olduğu otel ve pansiyonların her bütçeyle uygun olmasıyla dikkat çekmektedir. Burada bir müşteriden daha çok misafir gibi ağırlanıp sizlerin memnuniyeti için herşey düşünülmüştür. Heybeliada'nın sizler için gerçekten en ideal yer olduğunu Orhan Pamuk'un bir demecinde verdiği şu sözle açıklayalım; "Öteki adalar biraz daha orta yukarı sınıfların zenginliklerinin bulunduğu konumdadır. Burası daha çok insanların tatil yaptığı dinlediği gerçek bir tatil yeridir".
Siluetiyle Doğanın en Heybetli Adası

Uzaktan baktığımızda gerçekten bir heybeye benziyor. Vapurla ada 'ya yaklaşırken bunu bizzat görebiliyorsunuz.
İskeleye yaklaşırken, sahildeki Deniz Lisesi'ni, yani eski Bahriye Mektebini göreceksiniz. Bu okulun orada olmasından mı bilinmez, vapurdan iner inmez Heybeli'nin, Büyükada ile ne kadar farklı olduğunu görüyorsunuz.

Çok daha az gürültü, daha az kalabalık bir ada karşılıyor sizi...
Heybeli biraz sanki sakinliğin adası gibi...
Heybeliada, daha çok mütevazı bir kasabaya benzer. Belki bunda uzun yıllar adanın sembolü olan Deniz Harp Okulu ile Deniz Lisesi Komutanlığı'nın var olmasındandır.
Sessizliğin sesini dinlemeye, doğanın keyfini sürmeye ve eğlenceli vakit geçirmeniz için sizleri de bu egemenlikte hüküm sürmeye davet ediyoruz.
Otel, pansiyon ve bunların yanı sıra restoranlar, cafe ve eğlence yerleri gibi birçok alanında uygun fiyatlarla gelen misafirleri karşılamaktadır. Heybeliada otelleri ve pansiyonlarının düzenlemiş olduğu kampanyaları ve fırsatları en ucuz fiyatlar ile tatil severlere sunmaktadır.alıntı...