Türkbükü Ada SahilTürkbükü kıyı şeridinin en güzel köşelerinden birinde sekiz yıldan bu yana mevcudiyetiyle Türkbükü'ne değer katan Ada Sahil, bu yaz yaptığı atılımlarla göze çarpıyor.
Bu yıl daha geniş bir sahil ve alanda sunulan hizmetler, bünyesindeki üç ayrı işletme ve seçkin markaların yer aldığı alışveriş noktalarıyla Ada Sahil müdavimlerine önceki yıllardan çok daha fazlasını vaad ediyor.
Club Seen: Akdeniz mutfağının klasik Türk mutfağıyla desteklendiği, 100 kişiyi ağırlayabilen mekân; sabah kahvaltısından başlayarak plaj, öğle ve akşam yemeklerini takiben ve geceleri eskisi gibi Club fonksiyonuyla Türkbükü'nün seçkin ve en çok tercih edilen yerlerinden..
Suite Beach Club: İstanbul Nişantaşı'nın gözde mekânlarından Suite, bu yıl Ada Sahil'in içinde; gündüz plaj, akşam ise Club olarak müdavimlerini Türkbükü'nde de yalnız bırakmıyor.
Sea Restaurant: Balık ve deniz ürünlerinde farklı ve leziz mönüsü, 120 kişilik kapasitesi, şık ve yalın dekoru ile Türkbükü'ne yeni bir soluk getiren restoran.

Ada Sahil
Keleş Harımı Mevkii No : 26 / B, Türkbükü
Tel: 0 252 377 5266